19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Martin „Holistr“ Holecek

I like epic battles, naughty artifacts, violent encounters, sarcastic remarks and tight group play.

Crown of the Lich King

pátek 14–18 (4/5)
sobota 19–0 (5/5)
Zmocnit se koruny samotného Krále Lichu? Ukryté v labyrintu uprostřed ostrova nemrtvých? Nemožné! To však ještě Císařství nespatřilo vás...Tento úkol čeká na hrdiny s velkým H.
13th Age
Fantasy
Věk: 15+

Baron nikdy neměl v úmyslu s hrdiny vyjednávat. A nyní, po tom absurdním návrhu, se nemohl dočkat až jejich hlavy budou viset na hradbách. Bezhlesně pokynul služebnictvu. Ve vteřině se místnost zalila rudým světlem a za klapotu okovaných bot vběhlo do síně dvanáct po zuby ozbrojených…

Klasická hrdinská fantasy ze světa Dračího císařství kde o vládu nad světem soupeří třináct nejmocnějších bytostí zvaných Ikony. Dobrodruzi si dokáží naklonit jejich přízeň a pomoc, ale i vysloužit jejich nepřízeň a hněv. Z nepříjemné situace, do které je jedna Ikona dostala, jim může pomoci další, se kterou mají dobré vztahy. Záleží na kostkách a výmluvnosti hráčů jak jim Ikony pomůžou. Představivosti se meze nekladou.

13th Age je postaven na d20, stejně jako DnD, ze kterého přímo vychází. Mezi povoláními najdete barbara, válečnici, paladina, klerika, hraničářku, zlodějku, barda, čarodějku, kouzelníka, velitelku, mnicha a druida. Dalším plusem je unikátní historie postav, artefakty s vlastní osobností a eskalační kostka.

Anglická pravidla hry jsem pro vás interpretoval do češtiny, osobní deníky jsou v angličtině. Postavy jsou připravené, stačí si jen vybrat, tu jenž vám sedí a můžete vyrazit na epické dobrodružství. Důraz je kladen na souboj, zábavu a představivost.

Sponzoři

Partneři