18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Václav „Guff“ Křapáček

S DrD jsem se seznámil již před více než 20 lety na základní škole (1996). První hraní nebylo nic moc. Šlo jen o počty mrtvých, množství zlaťáků v torně a získávání expů. Přerod do hraní skutečného RPG nastal až na gymnáziu a vrchol přišel s vysokou.

V naší družině jsem většinou hrál PJe a to dobrovolně:-) Na GameCon jsme se podívali s hráči teprve v roce 2009. Potvrdili jsme přísloví, že štěstí přeje začátečníkům, a mistrovství vyhráli. Účast na mistrovstí byla pro nás obrovskou školou a své hraní jsme obohatili. V roce 2010 jsme byli taktéž velmi úspěšní a tak jsem si řekl, proč to nezkusit z druhé strany. Naplno jsem se zapojil mezi PJe až v roce 2012, kdy jsem se spolupodílel na třetí části dobrodružství, které připravoval Dodo. Dobrodružství z roku 2013 a 2015 vzešla z mé hlavy – najdete je na stránkách GameConu – a podle nich si asi uděláte nejlepší obrázek, jaký styl hraní mám rád. Poslední změnou je rok 2014, kdy jsem po Jarikovi převzal po skončení GameConu otěže vedení linie mDrD.


Akce:Roleplaying:
Pravidla:


Atmosféra:
Vtip:


Na hraní DrD mě baví především aktivní roleplaying jak hráčů, tak PJe. S dobrým roleplayingem přichází ta správná atmosféra a zážitek, na který se rádo vzpomíná. Pravidla DrD nejsou dokonalá, a tak na nich příliš nelpím. Co ocením u každé družiny je připravenost, dobrá komunikace a již zmíněný roleplaying.

Mistrovství v DrD - Čtvrtfinále

pátek 9–13 (5/6)
č.5 Co si kde si
pátek 14–18 (5/5)
č.16 Vsemohuce ovecky

Sponzoři

Partneři