18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Petr „Grae“ Křížek

popisek od vypravěče nemáme

Shadowrun – Hlavně potichu

čtvrtek 19–23 (5/5)
neděle 10–14 (6/5)
Zákony se dodržují, dobří hoši trestají padouchy, jenže co když zákon nestačí a dobří hoši došli? No, pak vám zvoní telefon… a ten právě vřeští jako o život.
akční
Science-fantasy
Věk: 15+
Shadowrun 2e
Alternativní budoucnost

„Hej, seber partu, mám pro vás výlet za 30 zlatých kredit špalků,” zní z komunikátoru tónem plným naléhavosti.
„Taky tě rád slyším, hoří ti sklad nebo hvězdám zvedli prémie?” zní až posměšná odpověď.
„Tyhle kecy si strč do pr***e, dlužíte mi, a ne málo!”
„Jo, a furt nám to připomínáš, o co jde?”
„Pusť si zprávy, kanál 5.”
„.....”
„Vidíš?”
„Jo...”
„Zařiďte to beze ztrát a těch 30 i se záznamem je vašich a nikdo se o vás už nebude starat.”
„Berem, kdy?”
„Hned!”

Šestý svět. Náš svět roku 2049 se změnil, někteří tvrdí, že se probudil. Magie, kybertechnologie, matrix a další zaplavily svět a lidé – ach ano, teď i elfové, trpaslíci, orkové a trollové se s tím jen těžko srovnávají. Vžij se do role bytostí balancujících na hraně zákona. V šedé zóně bez pravidel, kromě práva silnějšího. Staň se vládcem stínů. Buď shadowrunner!

Postavy budou předpřipraveny a bude možné si je poupravit. Hra v otevřeném prostředí, hráči mají možnosti omezené jen svou fantazií a počtem kulek v zásobníku. Řešení situací hodem kostkou – lehký systém sudých hodů. Náročnost pravidel zredukována na minimální nároky na hráče.

Shadowrun – Ne vždy se to povede

pátek 10–16 (5/5)
sobota 10–16 (4/5)
Něco se strašlivě podělalo. Zavřeli vás do díry. Denní světlo na příděl a žádná cesta ven. No, jedna by byla. Tma, vlhko, plíseň a cosi ve tmě. Už vědí, že jste pryč. Utíkejte!
Horor
Science-fantasy
Věk: 18+
Shadowrun 2e
Alternativní budoucnost

Šestý svět roku 2049 je pro Shadowrunnery ráj. Krvavý, nebezpečný, ale velmi výnosný ráj. Kybertechnologie, magie a všechno, co lidé dávno zapomněli, nebo ještě nepoznali, se v plné síle dere do světa. Vžijte se do role kdysi mocných a vlivných, kteří musí bojovat, dostiženi silou zbytků zákona, nikoliv pro peníze a prestiž, ale pro holý život a denní světlo.

Náš svět roku 2049 se změnil, někteří tvrdí, že se probudil. Magie, kybertechnologie, matrix a další zaplavily svět a lidé – ach ano, teď i elfové, trpaslíci, orkové a trollové se s tím jen těžko srovnávají. Vžij se do role bytostí balancujících na hraně zákona. V šedé zóně bez pravidel, kromě práva silnějšího. Staň se vládcem stínů. Buď shadowrunner!

Postavy budou předpřipraveny a bude možné si je poupravit. Hra v otevřeném prostředí, hráči mají možnosti omezené jen svou fantazií a počtem kulek v zásobníku. Řešení situací hodem kostkou – lehký systém sudých hodů. Náročnost pravidel zredukována na minimální nároky na hráče. Znalost pravidel není nutná, vše potřebné bude vysvětleno.

Hra bude v bunkru s minimem světla a hororovými prvky, je tedy dobré s tím předem počítat.

Sponzoři

Partneři