19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jiri „GG“ Hanslian

popisek od vypravěče nemáme

Blades in the Dark

čtvrtek 17–23 (5/5)
pátek 10–16 (2/5)
Jeden večírek, jedna prácička, podivný náhrdelník a trezor s cennostmi a tajemstvími jedné z nejbohatších rodin města poháněného ambicemi a krví démonů... co by se mohlo pokazit?
i pro nováčky
Fantasy
steampunk
Blades in the Dark
Věk: 15+

Měla to být pohodová prácička, ale místo abyste si užívali snadno nabytých peněz, teď dlužíte nekorunovanému králi doskvolského podsvětí Baszu Bazovi. Ale jako na zavolanou se zjevil podivný gentleman v cylindru s neobvyklou nabídkou. Dekadentní bál, starobylý náhrdelník a trezor s cennostmi a tajemstvími jedné z nejbohatších rodin v Doskvolu… co by se mohlo pokazit?

Blades in the Dark zasazuje příběhy jako vystřížené z filmů jako Danyho parťáci, RocknRolla nebo seriálu Peaky Blinders do prostředí mísícím steampunk a urban fantasy ve stylu herních sérií Thief či Dishonored. Vítejte ve světě, kde mdlá záře rozbitého slunce nikdy nepronikne do křivolakých uliček, brány smrti zůstávají otevřené a technologie se mísí s všudypřítomným okultnem. Toto není hra na hrdiny bez bázně a hany, toto je hra na kriminálníky poháněné osobními ambicemi a čelící svým vlastním démonům.

Nejlépe si hraní vychutnáte, vžijete-li se do role smělých antihrdinů, kteří se raději později poperou s následky svých rozhodnutí, než by dnes uhnuli před nebezpečím. Do ruky dostanete vyprávěcí pravomoci, které vám pomohou nezabřednout ve zdlouhavém plánování a rozhodování, co dál, nicméně neočekávajte předpřipravený příběh – jak se poperete se zadanou prací a co budete ochotni obětovat na oltář vlastního prospěchu bude jen na vás. Nemusíte se však bát složitých pravidel a aktivní přístup ke hře je cennější, než jakékoli předchozí zkušenosti s hrami na hrdiny.

Sponzoři

Partneři