Jiří „Galfius“ Jedlička

Skrz příběhy k fantasy, od fantasy k Doupěti a o mnoho let později na Mistrovství – toť má cesta, která zde však nekončí. Díky GameConu si každý rok rozšiřuji své obzory, převážně na poli RPG… a před pár lety jsem se rozhodl, že se i pokusím přinést svou špetku koření do života dalších hráčů. Třeba bude chutnat i vám.

Od původního Doupěte jsem přešel k jeho volnému pokračování se znaménkem navíc a přestože velice rád hraji i podle jiných pravidel, své příběhy stále nejraději vyprávím a prožívám ve světech postavených na tomto systému. Děj je pro mne ve hře klíčový a zároveň i obdivuji hráče, který dokáže vymyslet a zahrát výborně propracovanou postavu, ať je to polobůh nebo starý žebrák. Rád se nadchnu pro netradiční nápady a zastávám názor, že není potřeba se pokaždé přesně držet pravidel. Vždyť u jakékoliv hry je nejdůležitější se dobře bavit.

Drakovo doupě

I pro nováčky
Fantasy
Fate
Věk: 15+
Další rozcestí. Zoufale těkáte pohledem mezi chodbami. Sakra, kam se ten magič mohl ztratit? A proč se ta socha tak blbě tlemí?
pátek 9–13  ((4/4)) 

Drakovo doupě

I pro nováčky
Fantasy
Fate
Věk: 15+

Další rozcestí. Zoufale těkáte pohledem mezi chodbami. Sakra, kam se ten magič mohl ztratit? A proč se ta socha tak blbě tlemí?

„Vyhnali draka z jeho jeskyně… a dva Vaši společníci tam zůstali, protože se jim tam líbilo?“ ujišťuje se mluvčí družiny. „A teď se ti dva neozývají?“ „Přesně tak. Drak tam už není,“ přikývne tajemná bruneta s páskou přes oko. „Ale zřejmě se tam usadilo něco jiného – v okolí jeskyně mizí lidé.“ „A co s tím má společnýho ten rohatej?“ ozve se další z dobrodruhů a vyslouží si vyčítavý pohled od mluvčího… a zlostné odfrknutí od minotaura sedícího vedle brunety.*

Dobrodruhové se vydají na záchrannou výpravu do spletité jeskyně skrývající nejedno tajemství a překvapení. Máte možnost si zavzpomínat na klasický „dungeon“. Pokuste postupně vybít všechno, co se pohne, vyjednávat či si nalézt vlastní, jedinečný způsob řešení potíží.

Hra je vhodná i pro začátečníky a využívá lehce upravený systém Fate. Znalost pravidel není nutná a hráči budou mít na výběr z předem připravených postav, případně si mohou vytvořit postavu vlastní.

Vypravěč:

Jiří „Galfius“ Jedlička

Informace:

4
4 h
150 Kč

Termíny:

pátek 9–13  ((4/4)) 
info@gamecon.cz
© 2021 Gamecon, Created by Gamecon
kontakt Facebook