18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Ráďa „Frael“ Morávků

popisek od vypravěče nemáme

Telenovela

pátek 13–18 (14/14)
sobota 13–18 (14/14)
Láska. Nenávist. Štěstí. Strach. Přátelství. Závist. A láska. Nejlepší venezuelská telenovela všech dob nese název Dny našich životů. Je plná emocí a zvratů. A lásky.
komedie
i pro nováčky
Věk: 15+
Romance
Tragédie
Improvizační
Vztahová
Skriptovaná
Emoční

Dny našich životů je bezkonkurenčně nejlepší venezuelská telenovela všech dob. Během dlouhých desetiletí se osudy členů rodin Lanzových a Pereirových splétají ve dramatickém crescendu vášní, pletek, zrad, nevěr, nečekaných potomků, plánovaných vražd a osudových lásek. Dny našich životů jsou o Vás, jen větší a lepší!

Larp je parodií na klasické telenovely. Každou epizodu provází zásadní a nečekané zvraty, neuvěřitelné herecké výkony a dlouhé pohledy do kamery.

Telenovela je pro sedm mužů, šest žen a jednu ženu převlečenou za muže. Je rozdělena na epizody a má pevně daný děj mistrně sepsaný duem slavných producentů – José & Pepé. Počítá se mezi odlehčené hry a chce své hráče, kteří se zhostí rolí špatných herců v novém romantickém seriálu, hlavně bavit.

Hra je scénovaná, ale je zcela na hráčích, jak své role pojmou. Obsahuje revoluční mechaniky pro odehrání násilí a romantiky. Hrát se bude uvnitř a hráči by na měli přijít neutrálně oblečení, tj. košile a dlouhé kalhoty pro pány, podobně i pro dámy. Stylizace oblečení do stylu jižní Ameriky je velmi vítána!

Telenovela je věnována všem organizátorům HRAJ LARP.

Autoři: Radek Morávek a Kamil Buchtík.

Sponzoři

Partneři