18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Ester „ES“ Holá

popisek od vypravěče nemáme

Hunger Games

sobota 14–17 (8/8)
Larp na motivy stejnojmenné trilogie. Čekají tě nesnadná rozhodnutí, která mohou otřást základy tvých hodnot - přátelství, důvěry, schopnosti přinášet oběti.
Sci-fi
Vážná
Věk: 15+
Vztahová
kostýmová
Emoční

Slastně ses protáhl v posteli. Dnes si dáš masáže a necháš se obletovat… Bušení na dveře… Kdo to ksakru je? Taková troufalost! Necháš toho dotyčného spráskat…

Dveře se rozletí… ošlehaní muži se zbraněmi kráčejí dovnitř.

„Jste Seneca, tvůrce Her?“

Chvíli na ně zlostně hledíš…

„Kdo jste a co tu chcete, víte kdo já jsem?“

„To dobře víme…“ odvětí.

Najednou ti vše dochází… rebelové… kde se tu vzali? Nešetrně tě vytáhli z postele a smýkli tebou o zem.

„Teď si okusíš svou vlastní polívčičku v aréně… hoďte ho k ostatním…“

Hráči budou představovat převážně bohaté, zhýralé a sobecké Kapitolany, kteří se však díky vítězství Rebelů stanou vězni. Mají 2 hodiny na to, aby přemýšleli nad svými životy a dořešili své komplikované vztahy, než budou vpuštěni do arény. Hráči se mohou těšit na intriky, uzavírání spojenectví, hledání východiska… i silný niterný zážitek. Pro hru není potřeba znát knižní či filmovou předlohu.

Hráči dostanou podrobné informace o svých postavách – minulost, vztahy, příběhy… a budou ponecháni svému neblahému osudu- ;) Děj bude postupně houstnout posunován několika vstupy, hráči však budou mít dostatek volnosti pro řešení vztahových zápletek, plánování záchrany, uzavírání paktů… Hra je kostýmová (je vhodné vzít si s sebou něco křiklavého, extravagantního) a malovací (ornamenty na tváři, ozdoby), celkový průběh vážný až tragický.

Hrát se bude v bunkru, kde může být trochu chladněji a prašno.

Sponzoři

Partneři