19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Radek „Elnie“ Škrha

popisek od vypravěče nemáme

Brew Crafters

sobota 9–13 (4/5)
Chlapi, dnes to je výzva. Právě jsem narazil Grim´s Black Alley Dark Stout a ne náhodou poslali fakturu na úmrtním oznámení…
euro
Současnost
Věk: 15+
worker placement

Ve hře Brew Crafters okusíte radosti i starosti s řízením minipivovaru. V této hře nevyhrává nejbohatší hráč, ale ten s nejslavnější značkou, takže pánové, dámy a ostatní pohlaví … žádnej gambáč, ale pořádnou hipsteřinu (poctivá piva anglického typu). Budete vyrábět portery, stouty a „ejly“ všemožných příchutí a je jen na vás, jestli zahltíte trh Simply Stoutem a Evereday Ejlem, nebo něco extra pro mlsné jazýčky.

Hra je v anglickém jazyce, ale všechny komponenty jsou veřejné, takže se není čeho bát … maximálně, že vám nezbude na výplaty.

Plague Inc.

pátek 19–21 (4/4)
Já ve tvém věku byla taky střevo,… teda zánět slepého střeva. Neboj, teď jsi ještě malá vyrážka,... ale jednou jim vyrazíš dech.
ameritrash
euro
Párty hra
i pro nováčky
Současnost
Věk: 15+

Ve hře Plague Inc. – vytvořené podle stejnojmenné verze pro mobilní platformy – se vcítíte do role viru (nebo bakterie) a začnete hrát s lidstvem svou hru. Nejdříve se nenápadně rozšířit s prvními symptomy a nakonec tvrdě udeřit. Tohle totiž není žádná kooperačka a ten kdo vyhladí nejvíce států má reálnou šanci získat titul Metla lidstva.

Hra je určena pro až 4 bacily. Hra je v anglickém jazyce, ale s těmi pár kartami vám vypravěč rád pomůže.

Vysoké Napětí

sobota 16–18 (6/6)
„Povolání?“ „Uhlobaron.“ „Hm. To musí být zajímavé povolání.“ „Mě to baví. Mám 2 uhelné elektrárny, ale láká mě i jádro. Můžete se podívat, jak se bude dařit jádru?"
euro
i pro nováčky
Historický
Věk: 12+
ekonomická

Vysoké napětí je hra na energetické giganty, kteří elektrifikují předem určené území. Vy, jako představenstvo jedné z korporací, budete stavět elektrárny, připojovat města do soustavy a dodávat jim elektřinu. To znamená i nakupovat palivo, skladovat zásoby, pokud bylo na trhu zrovna za výhodnou cenu a hlavně … hlavně inkasovat příjmy.

Hra je jazykově nezávislá, kalkulačka doporučena. Mapu zvolíme jednu ze základních, na výslovné přání můžeme připustit výjimku.

Sponzoři

Partneři