19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Filip „Drirr“ Appl

popisek od vypravěče nemáme

Westernová párty

čtvrtek 20–0 (96/100)
Kostýmovaná tématická párty plná pokeru, kankánu, boxu, skvělé hudby, drsnejch šerifů a ostřílených banditů.
Věk: 18+
Western

Městečko Gametown slaví. V saloonech teče whisky proudem, o desky stolu pleskají karty a z temných rohů vše pozorují zamračení pistolníci. Náhle se ozve smích a potlesk. Na parket přichází tanečnice a vzduchem se mihnou pestrobarevné sukně. Slavnost začíná! A s ní i snahy mnohých pořádně zbohatnout…


Již tradičně vás zveme na stylovou tematickou párty, tentokrát u příležitosti oslav založení městečka Gametown. Co vás čeká? Poker, kankánové vystoupení, boxerský turnaj, skvělá hudba a mnoho dalšího! Přijďte a zahrajte si o zlaté nuggety do celohry, seznamte se s některými důležitými obyvateli Gametownu nebo prostě jen popijte u baru a vychutnejte si atmosféru divokého západu!

A jaký že to máme dresscode? No přece ten z divokého západu: Košile a vestičky, klobouky a kloboučky, šaty a volánky. Kolty však raději schovejte, jinak vám to šerif pěkně spočítá. Začínáme ve čtvrtek večer!

Zahájení Gamecon aneb vítejte v Gametownu

čtvrtek 18–19
Zveme tě na velké zahájení oslav 22. výročí založení městečka Gametown. Čeká tě proslov starosty, vyhlášení dražby pozemků a jedno velké překvapení. Před hlavní budovou!

Klobouky hluboko do čela, kolty proklatě nízko. Městečko Gametown slaví 22 let od svého založení a my si dovolujeme tě pozvat na velké zahájení těchto oslav. Říká se, že starosta tentokrát pronese důležitý proslov, ve kterém vyhlásí velkou dražbu cenných pozemků a na všechny zúčastněné navíc čeká jedno velké překvapení. Takže pokud budeš už ve čtvrtek večer v Gametownu, nenech si tuhle parádu ujít!

Sponzoři

Partneři