18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Klára „Direwolf“ Vašáková

popisek od vypravěče nemáme

Dungeon Fighter

sobota 9–11 (6/6)
Hodně netypická RPG party hra na zručnost plná parodie na fantasy klišé, jejímž hlavním mechanismem i zdrojem zábavy je házení kostek různými způsoby na terč.
i pro nováčky
Fantasy
Věk: 12+

Nastal čas, kdy již nebyli žádní opravdoví hrdinové. Pouze bezzubí podvodníci a sípající, nevzdělaní násilníci se potulovali pustými zeměmi a svými smyšlenými historkami o domnělých hrdinských činech ulehčovali lidem o jejich těžce vydělané zlato. Když se o tom dozvěděl král, přemohl ho takový vztek, že téměř setřásl drahokamy ze své nejlepší nedělní koruny. Tato trapná deheroizace země byla neúnosná. A tak se rozhodl vyslat své věrné zvědy vyhledat ta nejnebezpečnější podzemí v království. Následně nechal lapit a přivést každého samozvaného hrdinu. A poté vrhl tyto živly po malých skupinkách do podzemí. Tam měli buď prokázat své hrdinské odhodlání, nebo pohnojit sliznaté houby svými hnijícími mrtvolami. Můžete být překvapeni zjištěním, že nejste nikdo jiný než tito hrdinové. Jupííí! Takže pro vás to znamená bojovat nebo… hnojit.

Hra nabízí pocit týmové soudržnosti, hodně zábavy, vysokou variabilitu, spoustu humoru, ale i dramatické okamžiky.

Hra je jazykově nezávislá.

T.I.M.E Stories

pátek 19–23 (4/4)
Jako agent z budoucnosti se převtělíte do těla pacienta ústavu pro choromyslné a budete řešit místní tajnou misi.
kooperativní
Detektivní
i pro nováčky
Sci-fi
Mysteriózní
Věk: 16+

Hledáte vzrušující práci s neomezenými možnostmi profesního růstu? Práci, která nabízí možnost navštívit ohromné množství realit a historických epoch? Chcete zachovat časovou kontinuitu, úctyhodný rozmach našeho století a nekonečné možnosti cestování, které nabízí technika tachyonové injektáže? Jste prozíraví, odhodlaní a máte rádi práci v týmovém prostředí? Nebojíte se vůbec ničeho? Agentura T.I.M.E potřebuje právě Vás!

Hra je v angličtině.

Sponzoři

Partneři