18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Michal „devilfiend“ Suchánek

popisek od vypravěče nemáme

Dinosaur Island

čtvrtek 19–23 (3/5)
Toužili jste si někdy postavit svůj vlastní Dinopark s živými dinosaury, kteří sem tam sežerou nějakého toho návštěvníka? Tak jste tady správně!
strategická
euro
Sci-fi
worker placement
Věk: 10+
ekonomická

Ve hře Dinosaur Island budete muset sbírat. zkoumat a kombinovat DNA zaniklých dinosauřích druhů ve správném pořadí, aby jste vdechli těmto prehistorickým tvorům život! Všichni hráči soupeří o vybudování toho nejlepšího parku a snaží se přilákat, co nejvíce návštěvníků a pokud možno je udržet naživu. Pokud totiž nedáte patřičnou péči bezpečnosti, pak se vám může lehce stát, že dinosauři si dají návštěvníky ke svačině :).

Kdo by si nechtěl vytvořit výběh Velociraptorů, chovat Tyranosaura Rexe, postavit si horskou dráhu či pořádnou síť fastfoodů? Všechno zmíněné si můžete užít v této velmi tématické a vzrušující euro hře!

Hra je jazykově nezávislá.

Western Legends

pátek 9–13 (5/6)
Historické postavy z Divokého Západu se postaví proti dějinám a vytvoří novou historii! Seberte zbraně, sedněte na koně a vydejte se napříč prašnými cestami vstříc svému osudu!
Alternativní historie
Věk: 14+
Divoký západ

Western Legends (chcete-li Legendy západu) je sandboxovou hrou pro 2-6 kovbojů odehrávající se na Divokém Západě, který znáte z mnoha filmů a knih. Hráči převezmou role historických osobností této éry a snaží se stát se těmi proslulými legendami, o kterých se bude mluvit ještě dlouho po jejich smrti. Ve hře vás čeká hraní pokeru, nahánění dobytka, těžba zlata, vyloupení banky, boj s bandity, být součástí příběhů, stát se psancem či strážcem zákona! Možností je ve hře opravdu hodně a je jen na vás, jakou cestou se vydáte! Takže nasedat a jedeeeem! :-)

Hra je v angličtině. V případě, že angličtinu příliš neovládáš a přesto se chceš zúčastnit, tak nemusíš mít obavy. Organizátor ti s tím pomůže.

Sponzoři

Partneři