19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Kateřina „Demonica“ Švehlová

S hraní RPG her jsem se seznámila už na základce, kdy jsme společně s bratry prozkoumávali podzemí a hledali poklady. Po čase zápal opadl, ale o pár let později jsem se k RPG znovu přichomýtla o od té doby hraji v podstatě nepřetržitě.

Jako hráč i gamemaster jsem si vyzkoušela různé systémy, prostředí i herní skupiny. Velice ráda vzpomínám na dlouholetou kampaň v DnD 4e a vžycky se ráda vracím ke Star Wars Saga Edition. V poslední době vedu kampaň v Dungeons and Dragons 5. edice a jednorázové hry v jiných systémech.

Kromě RPG jsou mými koníčky také deskovky, malování figurek, debaty o historii, filmy a hlavně knížky.

Na GameCon jezdím jako účastník i vypravěč a vždycky je tu skvělá zábava a bezvadní lidé.

Splněná přání

pátek 9–13 (5/5)
Tropický ostrov a pohřbený pirátský poklad. Co víc si přát na vaší cestě za slávou a bohatstvím.
DnD 5e
i pro nováčky
Fantasy
Piráti
Věk: 15+

Před desítkami let pirátský kapitán pohřbil svůj drahocenný poklad, aby se nedostal do nesprávných rukou. Jak už to tak bývá, nedokázal jej před svou smrtí včas vyzvednout a truhla teď čeká na svého nálezce a nového majitele.
Ocitáte se právě na tom ostrově, kde by měl být uložen. Podaří se vám najít správnou cestu a nesmírné bohatství? Ale pozor, nejste první, kdo se o to pokouší.

Dungeon and Dragons se dočkalo své 5. edice. A právě v tomto systému se hra odehrává. Chcete si vyzkoušet nejstarší hru na hry v novém a moderním provedení? Nebo chcete zjistit, jak vlastně DnD funguje? Případně DnD znáte a rádi byste se k němu vrátili? Vstupme společně do tohoto úžasného světa plného překvapení, hrdinských příběhů a společných zážitků. Veškerá potřebná pravidla budou vysvětlena a postavy budou připravené. Vše bude v češtině. Vhodné pro začátečníky i zkušené hráče.

Starý mlýn Kostimlat

sobota 9–13 (5/5)
Navštivte vesničku uprostřed lesů, kde se lidé v noci bojí vycházet z domu a za dne se ztrácejí děti. A proč opuštěný mlýn opět funguje, ale bez obilí, bez mouky a bez zákazníků?
DnD 5e
i pro nováčky
Fantasy
Věk: 15+

Malé městečko Barovie je klidné a nerušené místo v údolí hor na břehu jezera. Lidé zde pracují tvrdě, příroda je krásná, ale divoká a lesy nejsou v noci bezpečné. Poklidný život čeří podivné události. V poslední době se pohřešuje několik dětí. A dospělí se namísto zármutku utápí v představách o lepším místě plném radosti.

Staňte se jedním z dobrodruhů, kteří se zatoulají do na pohled normální vesničky, ve které není nic jak se zdá. Zjistěte, co se zde děje a proč léta opuštěný mlýn nad vesnicí opět funguje, jen bez obilí, bez mouky a bez zákazníků.

Dungeon and Dragons se dočkalo své 5. edice. A právě v tomto systému se hra odehrává. Chcete si vyzkoušet nejstarší hru na hry v novém a moderním provedení? Nebo chcete zjistit, jak vlastně DnD funguje? Případně DnD znáte a rádi byste se k němu vrátili? Vstupme společně do tohoto úžasného světa plného překvapení, hrdinských příběhů a společných zážitků. Veškerá potřebná pravidla budou vysvětlena a postavy budou připravené. Vhodné pro začátečníky i zkušené hráče.

Sponzoři

Partneři