19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Václav „captain66“ Švejda

Na svůj první Gamecon jsem se vydal úplnou náhodou. Kamarádům chyběl jeden člověk do skupiny na Mistrovství v Dračím doupěti a tak vzali i mě, rpg a deskovkami v té době nepostiženého jedince. Od té doby proteklo již řekami hodně vody, ale já se pořád rád vracím každý červenec zpátky, dnes už ale jako jeden z organizátorů.


Za svoji hráčskou kariéru jsem již vyzkoušel nespočetné množství žánrů a systémů. Nemám žádné jasné preference a rád střídám styly. Rád si zahraji taktickými boji propletenou hru ve 4. edici Dungeons and Dragons, detektivku v Gumshoe nebo horor ve World of Darkness. Obecně preferuji spíše vážnější stylizaci, ale nebráním se ani prvoplánově vtipné hře.

Cena pomsty

neděle 11–16 (5/5)
Skupina lovců se probouzí mezi mrtvolami a bez žádných vzpomínek na poslední tři dny. Dovedou vyřešit záhadu dřív, než je dostihnou následky jejich akcí?
Věk: 15+
Hunter: the Vigil
World of Darkness

Hlava tě bolí, jako by tě do ní kopnul kůň, jediný zvuk je vzdálené kvílení policejních sirén a ve vzduchu je cítit čerstvá krev. Pak si všimneš půlky Marcovy hlavy ležící vedle tebe a tvou první myšlenkou je jen prosté nezvracet. Za ní následuje hned druhá – co se tady sakra stalo?

Skupina lovců probudí v domě na předměstí Atlanty v domě s několika čerstvě mrtvými těly, bez jakýchkoliv vzpomínek na poslední tři dny a k jejich místu očividně rychle míří místní policie. Povede se lovcům vyřešit záhadu před tím, než je dostihnou následky jejich akcí?

Hunter: the Vigil je hra z prostředí New World of Darkness, kde se hráči vžívají do role obyčejných lidí, kteří se po zjištění, že existují monstra, dokáží postavit proti silám Temnoty. Proti supernaturálům jsou ve značné nevýhodě, přesto pokračují v boji. Postavy budou předpřipravené.

Operace Nekonečné světlo

pátek 17–23 (4/5)
Úkryty Vietkongu skrývají kromě samotného Vietkongu spoustu dalších, mnohem horších, věcí. Copak našly “tunelové krysy” v tom posledním?
Detektivní
GUMSHOE
Fall of Delta Green
Věk: 15+

Roku 1968 desátník Paul Lewis na sklonku svého 293. dne ve službě zapálil několik stanů uprostřed dělostřelecké základny Jonas a poté za záhadných okolností zemřel. Podzemní komplexy v sektoru Xue Thân jsou velmi obtížně prostupné, plné pastí a nevýslovných hrůz. Jednotka Trinity jeden takový právě ten den vyčistila. Co to vlastně mariňáci v tunelech našli?

Válka ve Vietnamu je v plném proudu. Amerika a Evropa se zmítají v bouři občanských nepokojů a od člověka ke člověku se nesou šílené zkazky o Indočínských kanibalech žijících v džungli. Atmosféře na pokoji nepřidává ani nedávný Rosewellský nález a vliv agentury Majestic-12 stále roste. Agenti Delta Green netuší kam dřív skočit a který malér hasit první. A oheň revoluce se zatím jen rozhořívá. Hvězdy jsou ve správné pozici.

Fall of Delta Green je nová hra od Pelgrane Press postavená na vyzkoušených mechanikách GUMSHOE. Hráči budou představovat agenty organizace Delta Green a jejich úkolem bude zachránit svět. Za jakoukoliv cenu. Postavy budou předpřipravené.

Sponzoři

Partneři