19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jakub „apophis“ Korál

Fantasy a hry s ním spojené hraju už snad dvě dekády. Kromě práce programátora, která je i trochu mým koníčkem, rád tancuji, cestuji a poznávám nové lidi. Milerád zajdu do čajovny, kavárny nebo jen tak na jedno – zdravotní. Může to být jak víno, tak tequilla. Kromě hraní her rád cestuji a poznávám nové věci, tancuji nebo čtu fantasy literaturu.


Na RP hrách a LARPech mě baví interakce s lidmi, jejich hraní a popasovávání se s improvizací. Možnost vžít se do emocí jiné postavy, jiného světa, jiných možností a hrát (si) s nimi. Mohu tak sdílet radost, starost, strasti i odměny, ať už jsou jakékoliv s lidmi, kteří to mají taktéž.

(pá+so) Křehká oranžová nit

pátek 19–23 (5/5)
č.9
Vyjednat obchodní smlouvy v nejzazších údolích Tibetu by nemusel být nadlidský úkol, kdyby jen nehrozily výpady loupeživých kmenů, pytláků a zkorumpovaných vojáků. To musí skončit.
Legendy
i pro nováčky
Věk: 12+
Tibet

Od západu na východ, od jihu na sever. Všechna zákoutí tibetského území je třeba zmapovat a hlavně – připojit na Imperiální obchodní společnost. V poslední době však místní obyvatelé projevují zvýšenou opatrnost v navazování kontaktů s cizinci, což vše pochopitelně velmi komplikuje.


Navazující hra je v sobotu 14–18

Legendy Klubu Dobrodruhů spočívají v hraní jednoho příběhu několika vzájemně se ovlivňujícími skupinami (viz vysvětlující text v sekci LKD), přičemž se hraje ve dvou kolech pokaždé v jiném prostředí – na první kolo si jej volíte sami, druhé prostředí (hra) se pak určí na místě. LKD se hrají v prostředí Příběhů Impéria a v systému Fate, nicméně ani jedno nemusíte znát – obojí je velmi jednoduché, základ je uveden na webu a před každou hrou bude vše potřebné vysvětleno.

Sponzoři

Partneři