19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Jakub „"Kuba"“ Budil

popisek od vypravěče nemáme

Mansion of Madness: Second Edition

pátek 14–18 (4/5)
Kooperativní příběhová hra na motivy světa H. P. Lovecrafta. Chopte se role vyšetřovatele a odhalte a zastavte tajemné zlo a ohavnosti nepatřící na tento svět.
ameritrash
kooperativní
vyprávěcí
i pro nováčky
Věk: 15+
Cthulhu Mythos

„Vítejte, vítejte.“ Pravil komorník, když uváděl skupinku detektivů do čekacího salónku. „Jsem potěšen, že jste přijali pozvání našeho Lorda. Mohu vám nabídnout sklenku whiskey? Výborně! Prosím o chvilku strpení.“ Ale z chvilky se stala dobrá hodinka,

„Gde je můj chlast?“ Pronesl po hodině čekání tulák a vydal se hledat komorníka. Jenže nedošel daleko. Jen co otevřel dveře do chodby, vřítila se do pokoje napůl nasycená nestvůra.

Mansion of madness je plně kooperativní hororová hra, ve které se každý z hráčů ujme role jednoho vyšetřovatele a společnými silami se snaží zjistit, jaké hrůzy vycházející z Cthulhu mýtu H. P. Lovecrafta ohrožují svět. Děj a veškeré překážky hry jsou vytvářeny aplikací. V průběhu hry hráči odkrývají herní plán, interagují s postavami a sbírají předměty, které jim usnadňují řešení problémů bránících odhalování a řešení záhad.

Hra je v angličtině a obsahuje větší množství anglických textů. V případě, že angličtinu příliš neovládáš a přesto se chceš zúčastnit, tak nemusíš mít obavy. Organizátor ti s tím pomůže.

Mars Terraformace pro pokročilé

pátek 19–23 (2/4)
Pojďte si zahrát tuto hru z roku 2016, která si zasloužila místo v žebříčku několika nejoblíbenějších her. A to se všemi rozšířeními a zkušenými hráči.
euro
pro pokročilé
Věk: 15+

Země je přelidněná a její zdroje zdaleka nedostačují potřebám stále rostoucí populace. Je zřejmé, že jediná naděje na dlouhodobé přežití lidstva spočívá v expanzi do vesmíru. Logickým prvním krokem v tomto úsilí se přitom má stát teraformace Marsu. Lidé od pradávna vzhlíželi k Rudé planetě a vyprávěli si fantastické příběhy o životě na jejím povrchu. Nyní přišel čas, aby tento nehostinný svět přeměnili na svůj nový domov a uvedli dávné sny ve skutečnost.

Terraforming Mars je jednou z nejoceňovanějších her roku 2016, která díky společnosti Mindok aktuálně vychází i v češtině pod názvem Mars: Teraformace. Hra má propracované mechaniky eurovkového typu, avšak současně disponuje silným tématem a budete si pří ní připadat, jako byste skutečně sledovali postupnou, mnohagenerační proměnu Rudé planety na příhodnější místo k životu.

V roli vzájemně soupeřících korporací se pustíte do oteplování planety řízeným skleníkovým efektem i meteorickým bombardováním, zakládání obřích skleníků za účelem zvýšení obsahu kyslíku v atmosféře, vytváření oceánů z kometárního ledu a realizace jiných dlouhodobých plánů planetárních rozměrů. Budete to nakonec právě Vy, kdo svými projekty nejvíce přispěje k proměně Marsu na zelenou, obyvatelnou planetu?

Hraje se základní hra se všemi rozšířeními, které přináší nové korporace a karty projektů.

Hra je v angličtině, ale obsahuje minimum textu. Je tedy bez problému hratelná i s malou znalostí angličtiny.

Pulsar

čtvrtek 14–18 (3/4)
Nové technologie odstartovaly novou zlatou éru expanze a rozvoje v celém vesmíru. Kdo se dokáže v této éře nejvíce prosadit?
euro
i pro nováčky
Sci-fi
Věk: 15+

Pamatujete, jak před tisíciletím probíhala Zlatá horečka? Tak přesně to je tu znovu! Roku 2849 vyvíjí lidstvo technologii umožňující využití energii pulsarů, zdrojů nesmírné energie. Dokážete se v tomto novém světě prosadit?

Ve hře Pulsar 2849 hráči prozkoumávají vesmír, obsazují pulsary a vyvíjejí technologie umožňující tvorbu vesmírné energetické distribuční infrastruktury za což jsou odměňováni body. Hráči získávají body také za plnění veřejných a tajných misí. Dokážeš se prosadit ze všech nejvíce?!

Hra je v angličtině. V případě, že angličtinu příliš neovládáš a přesto se chceš zúčastnit, tak nemusíš mít obavy. Organizátor ti s tím pomůže.

Sponzoři

Partneři