19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Pavel „Mgr. Holger“ Dušek

Mgr. Holger


Mám rád velké příběhy. Rád sleduji vývoj psychologie postav a hledám příčiny změn jejich chování. Snažím se provázat činy postav s děním světa. Ale největší radost mám, když obelstím hráče, kterým vyprávím. Pokud máte zájem zkusit hru s léty dračáku deformovaným vypravěčem Příběhů impéria – jsem váš člověk.

(pá+so) Vychladlá stopa

pátek 19–23 (5/5)
č.7
Před dvěma lety uprchl z blázince v Glasgow. Nyní britští špioni zachytili stopu. Co hledá šílenec prchající před celým světem? Jeho útěk možná skončí dnes na úpatí Roraima Tepui.
Legendy
i pro nováčky
Věk: 12+
Amazonie

Zápisky Dr. Scotta z Royal Asylum for Lunatics

Subjekt 23 neustále trvá na svých bludech utvrzených pravděpodobně halucinacemi. Nejsem si jist, zda za nimi mohou být aplikovaná sedativa. Své vidiny neustále popisuje jako beztvarou temnou masu, která na sebe občas bere podobu různých tvorů s chapadly, křídly a spoustou očí. Ve stavech vytržení opakuje bez přestání větu: „Ve svém domě (chrchlání) mrtvý (sípání) čeká a sní.“ Jeho chrchlání a sípání má určitý význam nicméně se domnívám, že ve svém poblouznění pouze napodobuje zvuky, které se ozývají z kanalizačních šachet. Doporučím v následujících dnech snížení dávek morfia.


Navazující hra je v sobotu 14–18

Legendy Klubu Dobrodruhů spočívají v hraní jednoho příběhu několika vzájemně se ovlivňujícími skupinami (viz vysvětlující text v sekci LKD), přičemž se hraje ve dvou kolech pokaždé v jiném prostředí – na první kolo si jej volíte sami, druhé prostředí (hra) se pak určí na místě. LKD se hrají v prostředí Příběhů Impéria a v systému Fate, nicméně ani jedno nemusíte znát – obojí je velmi jednoduché, základ je uveden na webu a před každou hrou bude vše potřebné vysvětleno.

Sponzoři

Partneři