18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Hana „Fáňa“ Kovářová

popisek od vypravěče nemáme

Zbytky lidstva přežívají na orbitální stanici. Zdrojů je málo, pravidla jsou přísná a pro narušitele zde není místo. Co jste ochotni obětovat pro bezpečí vašich blízkých?
i pro nováčky
Sci-fi
Argumentační
Věk: 15+
Psychologická

Každý prohřešek proti řádu se trestá. A.R.C.H.A. si nemůže dovolit plýtvat cennými zdroji na ty, kteří nabourávají křehký řád. Nejste schopni žít podle pravidel? Budete vypuštěni do mrazu vesmíru a vaše místo zaujme někdo, kdo si ho jistě bude vážit lépe. Všichni obyvatelé chápou, že je nutné pravidla dodržovat, aby mělo lidstvo šanci vydržet tak dlouho, než bude Země opět obyvatelná.

Hráči se ocitnou v kůži obyvatel kosmické stanice, kteří mají rozhodnout o osudu jejích obyvatel. Dají přednost blahobytu celku nebo upřednostní zájmy svých blízkých? A stojí vůbec oni o to?

Sci-fi rámec tvoří základ pro argumentační hru, ve které se snažíte překlopit váhy většiny na svou stranu. Ale nic není černobílé a v průběhu hry mají hráči možnost podívat se věc očima různých stran.

Nečekejte akční scény, ani epické sci-fi kulisy, ale hutnou atmosféru důležitého rozhodnutí, které je třeba udělat tady a teď. Hrát se bude v bunkru, kde může být trochu chladněji a prašno.

Larp vznikl v rámci kurzu larpového designu Škool 2015.

Autoři: Jirka Bříza Březina, Pavlína Dráče Zvěřinová, Renata Tari Doubravová, Kateřina Kaacza Kalačová

Sponzoři

Partneři