18.–21. 7. 2019 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Martina „Macík“ Čapková

popisek od vypravěče nemáme

Escapegame - Hra o život

čtvrtek 19–21 (4/4)
č.14
Pardubická escapegame z hororového prostředí. Nejnovější místnost našeho osvědčeného partnera a provozovatele pardubických escapegames.
kooperativní
Horor
Přemýšlecí
Věk: 15+

Probudíš se, všude kolem je tma. Chceš se pohnout a rozsvítit! Ale nejde to! Jsi spoutaný! Kde to jsi? Co se to sakra děje? Na nic si nejde vzpomenout! Přivřeš oslepené oči a když je otevřeš znovu, nemůžeš se hrůzou ani nadechnout! Jsi ve sklepení! Ticho protne zastřený hlas“ Máte hodinu na útěk, jinak místnost zaplní smrtelný plyn. Čas běží!“ Uvědomíš si, že v místnosti nejsi sám. Potřebuješ se dostat ven. Přistoupíš na pravidla zvrácené hry? V sázce je to nejcennější! Tvůj život!

Hra je vhodná pro pokročilé hráče únikovek. Nejlépe si ji užijete ve 4 hráčích.

Escapegame - Válečné tajemství důstojníka

čtvrtek 16–18 (0/4)
Pardubická únikovka, kde odhalíte je osudové tajemství důstojníka druhé světové války Alberta Gronicha. Máte na to 60 minut a čas neúprosně běží!
kooperativní
i pro nováčky
Přemýšlecí
Věk: 12+

Ocitáte se v roce 1943. Všude kolem zuří krutá válka. Nikde nejste v bezpečí. Zatýkání a odvádění podezřelých osob je všude kolem Vás. Dnes jste na návštěvě u přátel. Najednou se v domě objeví hlídka útvaru pro odhalování nepřátel říše. Proč přišli? Co chtějí? Máte strach. Váš věrný přítel, důstojník Gronich, je zatčen a odveden. Zjistíte, jaké tajemství se tu ukrývá? Máte přesně 60 minut, jinak se hlídka vrátí pro Vás… Troufnete si?

Keep Talking and Nobody Explodes

pátek 9–11 (5/5)
sobota 11–13 (4/5)
Akční společenská hra s jedním počítačem, kde se hráči střídají v roli pyrotechnika zneškodňujícího neznámou výbušninu a jeho poradců ve vedlejší místnosti.
i pro nováčky
Přemýšlecí
Týmová
Věk: 12+

Správně načasovaná bomba nebo soudek s prachem dokáže udělat pořádnou paseku i na královské fregatě. Co teprve v malé komře, kdesi ve sklepě.

Naštěstí na druhé straně dveří máš tým zkušených expertů, kteří ti pomohou bombu včas zneškodnit. Tak se jen modli, aby se nespletli a tys nepřestřihl modrý drát místo červeného.

Akční společenská hra s jedním počítačem a spoustou zábavy, která vás všechny pohltí. Postupně se prostřídáte na místě pyrotechnika i expertů a naučíte se zvládnout i fakt složité výbušniny.

Lasergame

pátek 19–22 (12/24)
Jak budou vypadat pirátské souboje v budoucnosti? Střelnému prachu a šavlím už dávno odzvonilo! Teď frčí lasery!
i pro nováčky
Běhací
Týmová
Věk: 12+
minimální výška 120 cm

Kdo je ta nejdrsnější pirátská posádka, která má právo loupit v těchto vodách? To je věc, kterou je potřeba zjistit. A určitě se to nerozhodne u stolu nad šálkem čaje. Je čas vzít do rukou zbraně a vyjasnit si to! Posádku tvoří tři až pět lidí a pokud ještě k žádné posádce nepatříš, není to důvod k zoufání. Naopak! Je to skvělá příležitost vytvořit si vlastní posádku přímo na místě a ukázat těm zkostnatělým pirátským bandám, že nastávají nové časy!

A pro ty co nevědí, co je lasergame: Lasergame je akční adrenalinová hra, za doprovodu světelných efektů a hudby. Tato bezbolestná forma paintballu či airsoftu probíhá v uzavřené tmavé aréně. Hrají dva týmy po dobu 15 minut a vaším úkolem je nasbírat co nejvíce bodů za zasáhnutí protivníka a sám být zasažen minimálně. Hráči na sobě mají vestu, kde bliká hrudník, ramena a záda – právě sem střilejte! S sebou je nutné mít uzavřené boty (ideálně sportovní). Vzhledem k tomu, že jde opravdu o pohybovou aktivitu, je vhodné mít s sebou něco, do čeho se převléknete, až svoje hadry v boji propotíte. A kdo v pohodě projde pod prknem ve výšce 120 cm, nechť se do boje nepouští a počká, až ještě trochu povyroste.

Posádka s vyšším celkovým skóre vyhrává, nicméně si budete moct prohlédnou i skóre jednotlivce, kdo vás zasáhl a koho jste postřelili vy. V aréně se nacházejí překážky a blikající bonus (mina), takže se tu rozhodně nudit nebudete :-)

Paintball

pátek 14–18 (11/27)
Paintball na Gameconu - letos pro vás připravujeme paintballovou přestřelku v indoorovém areálu v Pardubicích.
Běhací
Věk 15+

V ceně aktivity je kompletní půjčení vybavení a neomezená munice.

V rámci tříhodinového hraní počítáme s drobnými pauzami – hráčů je 2x víc než míst ve hře. Věříme, že vám to umožní trochu si vydechnout a tříhodinovou akční jízdu si pořádně vychutnat.

Jednáme o možnosti uspořádat paintballovou přestřelku přímo v areálu Gameconu, ale zatím vám to nemůžeme slíbit. Zato máme k dispozici nový vnitřní areál, ještě lepší než ten, kde jsme hráli loni.

Turnaj na ostrově příšerek JUNIOR

neděle 11–13 (6/10)
Oddechová hra inspirovaná světem pokémonů. V neděli je turnaj otevřen přednostně mladším účastníkům.
i pro nováčky
Běhací
Odpočinková
Věk: do 15

Náhoda tomu chtěla, že byl objeven tajemný ostrov, na kterém žijí jedineční tvorové. Pro svoji odlišnost začali být tvorové nazýváni Příšerkami. A je to již pěkná řádka let, co se v hlavách pirátů zrodila myšlenka turnaje mezi těmito tvory. Každý rok se na ostrově setkávají piráti, kteří se snaží chytit si nějakou Příšerku, kterou si ochočí, vycvičí a nakonec s ní vstoupí i do turnaje doufaje, že právě oni vyhrají.

Aktivita volně inspirovaná Pokémony. Během aktivity si každý vyzkouší jak roli piráta-trenéra, tak i Příšerky. Turnaje se účastní náhodně vytvořené dvojice pirát-Příšerka a hraje se systémem všichni proti všem. Středně pohybově náročná, možnost lehkého zašpinění (hraje se venku) či namočení oblečení. S sebou pohodlné oblečení, které nebrání pohybu a ve kterém vám nebude vadit lehký kontakt se zemí. Pokud vám vadí trochu mokré oblečení, doporučuji pro jistotu i věci na převléknutí. Kromě oblečení nezapoměňte ani na pitný režim, případně svačinku.

Sponzoři

Partneři