19.–22. 7. 2018 v Pardubicích
Nejste přihlášeni na web
Přihlásit / registrovat / obnovit heslo

Výběr aktivit
Typ
Rok
Obsazenost

Petr „AJR“ Maška

popisek od vypravěče nemáme

Dystopian Wars - výuková hra

čtvrtek 14–16 (0/2)
čtvrtek 16–18 (2/2)
čtvrtek 19–21 (2/2)
pátek 9–11 (2/2)
Ponořte se do fiktivních událostí 70. let 19. století a změřte svoje síly na moři i ve vzduchu. Veďte svoji flotilu k vítězství v poutavém „steampunk“ prostředí z Viktoriánské éry!
i pro nováčky
steampunk
Věk: 15+

„Velká válka nám začala příliš brzy, admirále! Rok 1870 není vhodným rokem pro cokoli, tak možná o 10 let později bychom byli připraveni s loděmi na nejmodernější pohon, nejlepšími děli i pancíři a nejsofistikovanějšími generátory, ale nyní?! Jediné štěstí je, že ani žádná jiná imperiální mocnost ještě nestihla plně využít získanou mimozemskou technologii… vše se tak bude podobat válkám, které všichni tak důvěrně známe, včetně jejich zvuků… rány dělových salv, výbuchy na zasažených lodích a křik zraněných či umírajících námořníků a mariňáků… no prostě válka na moři se vším, co k ní neodmyslitelně patří!“

Bitva bude výuková (malý formát) a hráč dostane k dispozici jeden bitevní křižník, eskadru dvou křižníků, eskadru čtyř fregat a eskadru čtyř korvet. Výběr bude z následujících národů: Federativní Státy Americké, Říše Planoucího Slunce, Antarktická Úmluva, Pruská Říše, Liga Italských Států a Království Británie. K dispozici budou jak modely, tak zkušení hráči, kteří hru vysvětlí a ochotně poradí.

Sponzoři

Partneři