GameCon je největší festival nepočítačových her v České republice, který proběhne 17.–20. 7. 2014 v Pardubicích. V roce 2014 se bude konat jubilejní 20. ročník a opět se těšte na desítky RPGček, deskovek, larpů, akčních her, wargaming, přednášky, klání v Příbězích Impéria, tradiční mistrovství v DrD a v neposlední řadě skvělé lidi a vůbec zážitky, které ve vás přetrvají minimálně do dalšího roku.
Přihlašování na letošní ročník spouštíme 1.5. ve 20:00.
Pokud nechcete, aby vám cokoliv uniklo, zanechte nám níže svůj mail a rádi se připomeneme s (pouze) důležitými aktualitami. Doporučujeme také sledovat náš profil na Facebooku.


Nejnovější blog

Naše vaše zpětná vazba: RPG

Petr "Sirien" Mazák, 15.4.2014

Pravidelně vás žádáme o vyplnění feedbacku na GameCon. Ceníme si pochval, které nás těší a motivují, ale především kritiky, připomínek a návrhů, které nám umožňují dělat GC každý rok o něco (jak věříme) lepší. Letos někteří kromě obecného dotazníku obdrželi i rozšířené dotazníky na některé sekce - těm, jež je vyplnili, velmi, velmi děkujeme. Věřte, že vaše snaha a čas nekončí kdesi v šuplíku.

Abychom ukázali, jak a k čemu vaše odpovědi využíváme, přinášíme tento “report” z RPG sekce. Získali jsme mnoho důležitých námětů pro letošek a zde je nabízíme spolu s některými závěry v trochu čtivější podobě.

Zobrazit celý článek
Zobrazit všechny články
Larpy & Bonusy
RPG & Legendy
Přednášky & Dílny
Deskovky & Wargaming
Naši sponzoři
Město Mohelnice
Czech Board Games
Czech Games Edition
Mindok
Albi
Rex hry
Altar
Fantasy obchod
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Naši partneři
Knihkupectví Kosmas
Svět deskových her
Klub deskových her Paluba
Dobrodruhovia